Ik ben er dol op wanneer dingen die ik schrijf reactie oproepen. Hoewel ik mij bij mijn eerste blog behoorlijk ingehouden heb, ik wilde liever een echt eerlijk verhaal schrijven dan reactie uitlokken, riep ook dit eerlijke verhaal reactie op. Dat lees ik met een glimlach op de lippen. Gelukkig was er ook nog sprake van zorg voor mij zielenheil:
februari 2012
Over de doden niets dan goeds
Christenen kijken vaak veel te veel naar namen en persoonlijkheden. Neem Paulus.
De elfstedentocht
De afgelopen dagen werd er uitgebreid bericht over het wel of niet doorgaan van de Elfstedentocht. Het was elke dag volop in het nieuws, meer nog dan de toestand in Syrië.
De rust van God is geloven in zijn goedheid
In het Bijbelboek Numeri (Hoofdstuk 13-14) lezen we het tragische verhaal van de 12 verkenners. De Israëlieten hebben een doortocht door de woestijn van 40 dagen om in een land van melk en honing te komen, oftewel een land dat elke droom te boven gaat. Vlak voordat ze het land intrekken, krijgen ze de opdracht van God om het land eerst te verkennen.
Frisico’s
Mensen hebben twee onveranderlijke eigenschappen. De eerste: ze nemen voortdurend risico’s. De tweede: ze maken voortdurend fouten.
Remember me, op weg naar Pasen
25+, een organisatie die christelijke leeftijdsgenoten met elkaar in contact brengt, organiseert van vrijdag 30 maart tot en met zondag 1 april een
Lofprijsavond
Op zondag 19 februari vindt een unieke lofprijsavond plaats op Dorp De Hoop.
Festival 316
Op 12 mei is de lustrumeditie van het grootste christelijke festival van Noord-Nederland.
The Passion 2012
The Passion 2012 wordt op donderdag 5 april om 20.30 uur live uitgezonden op Nederland 1.
Forummeeting Credible
Waar: Rotterdam Centraal
Wanneer/Hoelaat: Zaterdag 3 maart, 13.00 verzamelen in de stationshal.
EO concert: Symphony of life
Engelse priesters willen homohuwelijk
Geestelijken pleiten voor inzegening van homorelaties...
